Search

İade, İptal ve Teslimat Koşulları

  /  İade, İptal ve Teslimat Koşulları

İade, İptal ve Teslimat Koşulları

LEY ATELIER olarak yapmış olduğunuz alışverişten memnun kalmanızı arzu ederiz ancak ürünlerimizden herhangi bir sebepten cayma hakkınızı kullanabilmek ve ödemiş olduğunuz ürün tutarının sorunsuz size geri aktarılmasını sağlamak için lütfen aşağıdaki hususlara dikkat ediniz.

Ürünlerimize ait kumaş bütünlüğü, etiket, kutu ve ambalaj, ambalaj içinde yer alan kese gibi ürünümüzü unsurlar bozulmadıysa ve ürünümüz tekrar satılabilir özelliğini kaybetmediyse fatura ile birlikte bize iade edebilirsiniz.

Kullanılmış, sitemizde ürünlerin açıklama kısmında yer alan ve ilaveten ürünün kutusu içinde size gönderilmiş olan yıkama talimatlarına uyulmadan yıkanmış, ambalajına zarar verilmiş ürünler kabul edilmeyecektir. Lütfen ürünlere ait yıkama talimat kartlarını uzun süre muhafaza ediniz ya da gerektiğinde bu konu hakkında sitemizden bilgi edininiz.

İade etmek istediğiniz ürünlerin iade şartlarına uygun olduğuna emin iseniz, [email protected] adresine iade sebebinizi açıklayan bir e-mail atmanızı rica ediyoruz. Ürünlerimizi yukarıda yazılı şekillere uygun olacak şekilde satın alma tarihinizden 14 (on dört) gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürün iadenizi ücretsiz gerçekleştirmek için ürünü Yurtiçi Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları dışındaki firmalar ile gönderilen iadelerin kargo ücreti müşterimize aittir. 

Ücretsiz gönderim için Yurtiçi Kargo firmasına 1003971 numaralı kodu belirtmeniz yeterli olacaktır.

Ürünlerin iade nedeni işlenmiş ve imzalanmış fatura ile birlikte gönderimi sürecini hızlandırmak adına önem taşımaktadır.

Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi : 444 99 99

İade Adresi: Caddebostan Mah. Camfıstıgı sok. No: 10 D:6 Kadıköy/İstanbul

Yukarıdaki bilgiler doğrultusunda göndermiş olduğunuz ürünleriniz bize ulaştığında, yukarıda belirtilen iade koşullarına uygun olması durumunda iadesi onaylanır ve iadeniz bankanıza bildirildiğinde, üyelik bilgilerinizde yer alan telefon numaranıza veya e-posta adresinize bilgilendirme yapılır. Geri ödemeler banka iç süreçlerine bağlı olarak farklılık göstermekte olup, gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu süreçleri bankanız üzerinden takip etmenizi rica ederiz.

İade süresinde teslimat koşulları  

İadenize aitkargo İstanbul’dan geliyorsa en az 1 (bir) iş günü, Türkiye’nin diğer şehirlerinden geliyorsa en az 2 (iki) iş günü içerisinde bize ulaşacaktır. İadeniz tarafımıza ulaştıktan sonra (iade koşullarına uygun olması durumunda) işleme alınması ve ödemenin geri yapılması 7 (yedi) iş gününe kadar zaman alabilmektedir. Geri ödeme sürecinde üçüncü taraf olan bankalardan kaynaklanan sebeplerle ödemenin gecikmesi halinde tarafımız gecikmeden dolayı sorumlu tutulamayacaktır.

You don't have permission to register